Azra Leon Combi / 1lt.

Fiyat
:
17,80 TL
Havale ile
:
17,80 TL
356 Parapuan
:
356
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • AZRA LEON COMBI / 1lt.

  Mikro element ve Fulvik Asit Karisimi

  Azro Leon Combi’nin içerdiği yüksek kalitede humik asit ve fulvik asit bitkinin streste olduğu dönemlerde ve sulama dengesizliği gibi zorlu dönemlerin atlatılmasında yardımcı olmak için hem yapraktan hem topraktan uygulanabilir formda bir bitki gelişim düzenleyicisidir.Yapraktan uygulandığında, klorofil oluşumunu ve fotosentezi teşvik eder, protein sentezini arttırır, bitki solunumunu hızlandırır ve üründe erkencilik sağlar, kaliteyi arttırır. Azro Leon Combi’nin içerdiği yüksek kalitede humik asit ve fulvik asit topraktan uygulandığı zaman, toprağa bağlı bulunan besin elementlerini (özellikle alınımı zor olan fosfor ve iz elementler) şelatlamak suretiyle yarayışlı duruma getirerek bitkinin istifadesine sunar ve diğer gübrelerin kullanımında tasarruf sağlar. 

  Azro Leon Combi’nin içerdiği yüksek kalitede humik asit ve fulvik asit, Bitki enzimlerinin üretimini teşvik eder. Organik bir katalizör vazifesi görür. Kök oluşumunu ve gelişimini artırır. Mikro besinlerin alımını kolaylaştırır. Bitkinin hücre duvarlarının geçirgenliğini artırarak besin alımını artırır. Bitkilerin vitamin içeriğini artırır Hücre bölünmesini hızlandırır.

  Azro Leon Combi’nin içerdiği yüksek kalitede humik asit ve fulvik asit Toprağı daha kolay çözülür hale getirir. Toprağın işlenebilirliğini artırır. Toprağın havalandırılmasını artırır. Toprağın su tutma kapasitesini artırır. Toprağın tampon özelliğini artırır. Toprağın termal rengini almasını hızlandırır. Toprak içerisinde çözülemeyen bileşikleri, bitkinin alabileceği forma dönüştürür.


  Icerik (W/W) ;


  Organik Madde 3%

  Humik & Fulvik 17%

  Potasyumoksit 7%

  Demir (Fe) 0.4%

  Cinka (Zn) 0.4%

  Mangan (Mn) 0.2%

Telefonla Sipariş Ver
Telefonla Sipariş Ver
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.