Diğer

BİOCAN NK + Iz Elementler / 1 Lt

Ürün Kodu : 49  - 
Fiyat
:
11,21 TL
Havale ile
:
11,21 TL
224 Parapuan
:
224
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • BİOCAN (NK + Iz Elementler / 1Lt.)

  BİOCAN bitkiler için gerekli olan makro ve mikro besin elementlerinin bitki tarafından alınabilirliği maksimum olacak şekilde hazırlanmış içeriğe sahip bir üründür. İçerdiği yüksek oranda potasyum ve mikro elementler sayesinde damlama sulama sistemlerinde ve yaprak uygulamalarında bitkilerin mikro element ve potasyum ihtiyacını maksimum oranda karşılamaya yeterli özel olarak üretilmiş bir üründür.

  BİOCAN bitkinin her döneminde ağırlıklı olarak NK ihtiyacının karşılanması amacı ile dikimden ilk hasat süresine kadar her dönemde kullanılabilir. İçermiş olduğu azot (N) muhtevasından dolayı sağlıklı dal ve yaprak oluşumunu teşvik eder. Aynı zamanda iz elementler sayesinde de bitkinin yeşil kalmasını, sağlıklı gelişmesini kaliteli ve yüksek ürün elde edilmesini sağlar. Bitki bünyesindeki kuru madde miktarını artırarak hastalık ve zararlılara karşı direnci de artırır.

  BİOCAN meristematik dokuların büyümesinde rolü olan indol asetik asit (İAA) ve giberellik asit (GA3) gibi bitkisel hormonların etkisini artırır. Bitkilerin su düzeyini ayarlar ve stomaların regülasyonunu sağlar. Bitkilerin ilk gelişim dönemlerinde uygulananBİOCAN hızlı ve bodur gelişimi teşvik ederek bitkiyi verime yöneltir.

   KULLANIM ŞEKLİ

  Sebzelerde 100 ml/da, meyve ağaçlarında 150 ml/100 lt su, pamukta 150 ml/da, ayçiceğinde150 ml/da, üzümde 150 ml/100 lt su dozajlarında uygulanır

   

  GARANTI EDILEN ICERIK

  Toplam Organik Madde : 20%

  Toplam Azot : 4%

  Organik Azot : 0.3%

  Ure Azot : 2.5%

  Nitrat Azot : 1.2%

  Potasyumoksit (K2O) : 6%

  Bor (B) : 0.03%

  Demir (Fe) : 0.6%

  Mangan (Mn) : 0.2%

  Cinko (Zn) : 0.3%

  pH : 4-6


  Tescil No : 3924

Telefonla Sipariş Ver
Telefonla Sipariş Ver
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.