Hakkımızda

Günümüz şartlarında pazarlama önceki senelere göre daha zordur ve rekabetçi pazarda firmalar için önceliği yüksektir.

Ürününüzü az maliyetler ile çok müşteriye ulaştırmak hedef amaçtır. Bu size ; satış oranlarında artış, fiyatta rekabetçilik, markada bilinirlik
firmanıza ticari değer ve yeni pazarlar & işbirlikleri için fırsatlar tanır.

Biz tarimspot.com mu niye kurduk ?

1. Amaç

Sektorumuzde artan maliyetlerden dolayı ki bunlar pazarlama aşamasında *maaş, *yakıt, *iletişim, *sosyal guvenlik, *konaklama, *yemek ve *ekstra giderler ; satış aşamasında, *mühendis istihdam, *kira, *mesken giderleri vs. , üretim aşamasında, *seri üretimin olmaması nedeniyle iş gücü, *insan odaklı üretim riskleri ve maliyetleri ve *uzun vade geri ödeme donusleri nedeniyle bankalara olan kredi faizleri.

Bu maliyetler ticaretin esas değeri olan gübre maliyetine ilave edilerek pazara satışa sunuluyor. Buda fabrika çıkış fiyatlari ile satış fiyatları arasında ciddi farklilikların olmasına neden oluyor. 


Biz internet üzerinden, bu maaliyetlerden muaf ;

tarimspot.com’ - satisa sunacagi ürünleri peşin ve uygun fiyatlar ile son kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyor. Ana amac çift taraflı bir kazanç sağlanmaktir.

Satıcı ve alici memnuniyetinin tarimspot.com markası altında güvenceye alınması da bizim bir vazgeçilmezdir.


2. Amaç

Piyasada bulunan gübreler farklı dönemlerde farklı ürün grupları için satılıyor.

Sezon sonu bazı bölgeler 6 ay bazı bölgeler 4 ay gibi süre gelecek sezonu bekliyor. Elinde ürün kalan firma yada şahıs ticaret haneleri bunları satmak için sezonu geçmiş bir bölgede çok kısıtlı imkanlar ile elindeki ürünü nakite çevirmeye çalışıyor.

Sezonu yeni açılmış bir bölge bu ürünü talep ediyor, uygun fiyatlar ile almak istiyor.

Burada ;

Elinde ürün kalan ticaret hane ile son kullanıcıyı buluşturmak bizim diğer bir hedefimiz.


Şunu göz önünde bulunduralım; globalleşen bir dünyada kurtarılmış ticari bölge yapmaya çalışmak çok mantıklı değildir. Bugün pazar daha yeni ve hızlı adımlar atmak istiyor, firmaların bölge koruma odaklı çalışmaktan öte ; nakit, uygun fiyat ve geniş pazarlara ulaşmak odaklı hareket etmesi daha güncel durmaktadır.

Pazarlamadaki insan gücünüz ne kadar fazla olursa olsun, teknolojik bir hamle ile dakikalar içinde bir ürün tanıtımını yada satışını binlerce kişiye ulaştıra bilirsiniz.


Saygılarımızla...

tarimspot.com / Site Yonetim
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.